brwi-warszawa-wola-lash-on
perfect brows Anna Jarniewska Lash On
Trwała ondulacja włosków brwi przy pomocy profesjonalnych produktów do laminacji brwi oraz farbowanie brwi farbkami do stylizacji brwi.
Efekt – włoski brwi stają się plastyczne, podatne na układanie, idealne rozwiązanie dla niesfornych, rosnących w różnych kierunkach brwi. Kolor dobierany jest do urody oraz preferencji Klienta. Częścią zabiegu jest również regulacja brwi przy pomocy pęsetki lub nitki. Zabieg zakończony nałożeniem botoxu pod postacią keratyny i bogatych olejków pochodzenia naturalnego, który ma za zadanie wzmocnić i odżywić włos brwi. Efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni.
(UWAGA: Potrzebna wcześniejsza konsultacja przedzabiegowa, prosimy o kontakt z salonem celem wykluczenia ewentualnych przeciwskazań -> KONTAKT).

Cena zabiegu: 130 zł*  179 zł
Czas zabiegu: 1-1,5h
*oferta ograniczona czasowo

 

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN

Geometria brwi (mapowanie) przy pomocy rysunku konturowego/nitki, brow pasta, farbowanie przy pomocy farbek do stylizacji brwi (CC Brow, Thuya Intensive) oraz regulacja przy pomocy pęsetki, nitki lub wosku.

Cena zabiegu: 70 zł,
Czas zabiegu: 40-50 min.

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN
laminacja-botox-farbowanie-regulacja-Brwi- lash-on-Banderii-4-Warszawa
Trwała ondulacja włosków brwi przy pomocy profesjonalnych produktów do laminacji brwi. Efekt – włoski brwi stają się plastyczne, podatne na układanie, idealne rozwiązanie dla niesfornych, rosnących w różnych kierunkach brwi. Częścią zabiegu jest również regulacja brwi przy pomocy pęsetki lub nitki. Zabieg zakończony nałożeniem botoxu pod postacią keratyny i bogatych olejków pochodzenia naturalnego, który ma za zadanie wzmocnić i odżywić włos brwi.
Efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni. (UWAGA: Potrzebna wcześniejsza konsultacja przedzabiegowa, prosimy o kontakt z salonem celem wykluczenia ewentualnych przeciwskazań -> KONTAKT).

Cena zabiegu: 100 zł*  149 zł 
Czas zabiegu: 30-45 min.
*oferta ograniczona czasowo.

 

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN