brwi-warszawa-wola-lash-on
brwiologia
laminacja brwi
Trwała ondulacja włosków brwi przy pomocy profesjonalnych produktów do laminacji brwi oraz farbowanie brwi farbkami do stylizacji brwi.
Efekt – włoski brwi stają się plastyczne, podatne na układanie, idealne rozwiązanie dla niesfornych, rosnących w różnych kierunkach brwi. Kolor dobierany jest do urody oraz preferencji Klienta. Częścią zabiegu jest również regulacja brwi przy pomocy pęsetki lub nitki. Zabieg zakończony nałożeniem botoxu pod postacią keratyny i bogatych olejków pochodzenia naturalnego, który ma za zadanie wzmocnić i odżywić włos brwi. Efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni.
(UWAGA: Potrzebna wcześniejsza konsultacja przedzabiegowa, prosimy o kontakt z salonem celem wykluczenia ewentualnych przeciwskazań -> KONTAKT).

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN

Stylizacja brwi z geometrią oraz farbowanie henną lub farbką. Regulacja brwi przy pomocy pęsety, wosku lub nitki. Praca na najwyższej jakości produktach do profesjonalnej stylizacji brwi. Rodzaj koloryzacji dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta oraz kondycji skóry i włosków brwi. Zabieg powtarzamy nie częściej niż co 3 tygodnie.

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN
brwi rzesy warszawa
Trwała ondulacja włosków brwi przy pomocy profesjonalnych produktów do laminacji brwi. Efekt – włoski brwi stają się plastyczne, podatne na układanie, idealne rozwiązanie dla niesfornych, rosnących w różnych kierunkach brwi. Częścią zabiegu jest również regulacja brwi przy pomocy pęsetki lub nitki. Zabieg zakończony nałożeniem botoxu pod postacią keratyny i bogatych olejków pochodzenia naturalnego, który ma za zadanie wzmocnić i odżywić włos brwi.
Efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni. (UWAGA: Potrzebna wcześniejsza konsultacja przedzabiegowa, prosimy o kontakt z salonem celem wykluczenia ewentualnych przeciwskazań -> KONTAKT).

 

 

-> ZAREZERWUJ TERMIN