Klaudia Jabłońska Stylizacja paznokci Lash On ul Skierniewicka 14 na 136

Klaudia Jabłońska

Stylistka paznokci

Prawdziwa artystka, przenosi na paznokcie Wasze wizje. 
Jeśli szukasz prawdziwej perfekcjonistki, to dobrze trafiłaś! Klaudia nie uznaje półśrodków, zadba o Twoje paznokcie najlepiej, jak tylko potrafi, a Ty pozostaniesz jej wierna na zawsze!
Anna Jarniewska Lash On Lash Design ul Skierniewicka 14 na 136

Anna Jarniewska

CEO, Instruktor, Stylistka rzęs


Pracuje w zawodzie stylistki rzęs od ponad trzech lat. Przez ten czas intensywnie poszerzała swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz zdobywała puchary na Międzynarodowych Mistrzostwach. Swoją pierwszą nagrodę zdobyła po 9. miesiącach od pierwszego szkolenia z zakresu stylizacji rzęs - było to 1. miejsce na Mistrzostwach Lash Me! w Warszawie w 2017 roku. Niespełna rok później wystartowała w Mistrzostwach organizowanych przez Secret Lashes pod nazwą Lash It On, gdzie wzięła udział w trzech konkurencjach i w każdej z nich zajęła kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Otrzymała również nagrodę specjalną magazynu Lash Me! za najładniejszą pracę 2/3d - sesję okładkową do tegoż magazynu. Efekty pracy możecie podziwiać na pierwszych stronach gazety Lash Me! nr 2/2018.

Od października 2018 roku jest instruktorem stylizacji rzęs marki Lash Design. 
Kwiecień 2019 - 3 miejsce w najwyższej kategorii Instruktorów - Profi - na Lash Championship podczas targów Beauty Vision w Poznaniu.

 

Ania swoim uporem i systematycznością pokazuje jak wiele można osiągnąć w krótkim czasie. Nauczycie się od niej spokoju pracy i zarazicie pasją, jaką wykonuje na co dzień i jaką pragnie przekazywać dalej.

Katarzyna Łapińska

Stylistka rzęs


Jeśli miałybyśmy ją porównać do pór roku, Kasia byłaby wiosną - gdy tylko wchodzi do salonu, całe pomieszczenie kwitnie! To samo dzieje się z rzęsami wykonanymi przez nią - zawsze są perfekcyjne i poprawiają humor ich właścicielkom. Jeśli jeszcze nie jesteś klientką Kasi - czym prędzej napraw ten błąd! Terminy do niej rozchodzą się bowiem jak świeże bułeczki!