SZKOLENIA

FILARY KAŻDEJ RZĘSIARY - SZKOLENIE PODSTAWOWE 1:1


Jeśli Twoim marzeniem jest zostać profesjonalną stylistką rzęs, to dobrze trafiłaś! Na tym szkoleniu dowiesz się wszystkiego, a nawet więcej, na temat najważniejszej i najtrudniejszej metody przedłużania rzęs - 1:1.

Nie ma metody, która w większym stopniu pokazuje nasze umiejętności jaki i nasze niedociągnięcia. Jeśli zatem ją opanujesz, wejdziesz w świat stylizacji objętościowych z ugruntowaną wiedzą i umiejętnościami, jakich nie da się nabyć na skróty.

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE OBJĘTOŚCIOWE     2-4D - PIERWSZE POTYCZKI RZĘSOHOLICZKI


Szkolenie zaawansowane, dla osób z opanowaną techniką 1:1. Na tym szkoleniu poznasz wszystkie tajniki metody wolumetrycznej, zaznajomisz się z tematem tworzenia pięknych wachlarzy oraz ugruntujesz wiedzę teoretyczną z zakresu modelowania oka i zasady „perfect line”. To kolejny krok w karierze Stylistki rzęs, po którym Twoja świadomość pracy wejdzie na wyższy szczebel. Jeśli chcesz być najlepsza w tym, co robisz - to jest miejsce i czas dla Ciebie! 

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE 5-10D - GŁĘBOKI SENS WACHLARZY RZĘS


Szkolenie dedykowane Stylistkom, które chcą więcej! Jeżeli decydujesz się na szkolenie z mocnych objętości, to ufamy, że zakres Twojej wiedzy jest już na zdecydowanie wysokim poziomie. Zanim przystąpimy do szkolenia, weryfikujemy wiedzę krótkim testem merytorycznym. Na tym etapie odkrywamy wszystkie karty, rozmawiamy o tym, czego do tej pory doświadczyłaś, co zrobić, aby uniknąć błędów w przyszłości. Tworzymy piękne, gęste wachlarze różnymi technikami, abyś wybrała dla siebie tę jedyną.

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY

WARSZTAT KONKRET KĘPKA BY LASH DESIGN


Jeśli tu jesteś, znaczy, że tak jak my pragniesz więcej i więcej. Tak, tak - stylizacja rzęs uzależnia oraz sprawia, że podnosimy sobie poprzeczkę i dążymy do doskonałości. Warsztat ten jest dedykowany osobom, które ukończyły szkolenie z lekkich objętości, ale wciąż nie poczuły mięty do kępek lub Stylistkom, które chciałyby nauczyć się innych metod kreowania wachlarzy, niż te, którymi pracują na co dzień. Dołożymy wszelkich starań, abyś znalazła tę jedyną technikę kreowania wachlarzy, ugruntujemy Twoją wiedzę i obalimy mity, które pojawiły się w trakcie pracy w zawodzie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

WARSZTAT KIM VOLUME DESIGN


Efekt, który pokochały miliony - odkryj fenomen stylizacji Kim Kardashian! 

Chcesz poznać tajniki „poszarpanych rzęs”? Rozkładamy efekt Kim na czynniki pierwsze, przedstawiamy różne schematy, mieszamy kolory i skręty. Nie jesteś zwolenniczką równej linii rzęs? Twoje klientki chcą „coś nowego”? A może próbowałaś swoich sił w tej metodzie, ale nie do końca Ci to wychodzi? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie! 

 

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY